Про бренд Ceraflame

Продукція Ceraflame присутня на ринку з 1956 року і має колосальний досвід у виробництві керамічних виробів: пательні, каструлі, турки та інше.

Інноваційність, ексклюзивність та стійкість це лише деякі якості, які роблять продукцію Ceraflame першими на світовому ринку у своєму сегменті. Постійні інвестиції в сучасну технологію, у дослідження та навчання співробітників з перспективою на майбутнє привели, в результаті, до виникнення унікального посуду, наборів сервізів незрівнянної цінності. Опанування технологічними процесами та маючи творчий потенціал, призвело до нового винаходу керамічного посуду, який став стійким до теплових перепадів.

Бразильська кампанія Ceraflame пропонує керамічні вироби, які приносять здоров’я, смак і красу до Вашої оселі, тому що здоров’я та щоденні моменти здорового задоволення від життя заслуговують на те, щоб стати стилем кожного з вас.

Компанія розпочала свою діяльність у середині 1950-х років. Виробництво було в невеликих масштабах, але основні риси розвитку компанії були вже очевидними: чудова майстерність, постійний пошук нових технологій – це гарантувало якість продукції.

Новий етап розпочався 1998 року, коли було введено зовсім нові види посуду. Занепокоєння у зв’язку з вимогливістю на світовому ринку, зі стійкістю практики та інноваціями, компанія створює свою традицію поєднання мистецтва з якістю і залишається постійною, а також є основою історією успіху Бразильської кампанії.

Найбільш значним досягненням Бразильської кампанії став запуск бренду Ceraflame, одного з перших брендів з виробництва керамічного посуду (каструлі, сковороди, турки) у світі. На відміну від звичайної кераміки, вона має високу стійкість до теплових ударів і може використовуватися безпосередньо на відкритому вогні. Розробка та виробництво керамічного посуду Ceraflame  є доказом таланту компанії у створенні ексклюзивних та оригінальних продуктів.

Потрібно 30 років на наукові дослідження з розробки та   освоєння технологій з кераміки. Це призвело до виробництва каструль, сковорідок, турків і жароміцного посуду лінії Ceraflame. Ця лінія-посуди- універсальна, багатофункціональна, легка у використанні: має високу стійкість до теплових ударів, перепадів температури (можна ставити прямо з холодильника на відкритий вогонь, можна використовувати в мікрохвильових та духових печах). Цей вогнетривкий керамічний посуд підтримує температуру протягом тривалого періоду часу, що дозволяє економити електроенергію, газ і час, а страва залишається гарячою і смачною до подачі на стіл.

Посуд лінії Ceraflame сертифікований внутрішніми та міжнародними лабораторіями, які гарантують повну відсутність забруднення харчових продуктів металевим сміттям. Завдяки її непористій, гладкій поверхні посуд Ceraflame забезпечує збереження вишуканого дизайну та сучасних кольорів на довгий час, до того ж спеціальна обробка посуди запобігає розмноженню бактерій.

Вся продукція компанії, в тому числі турки для кави, має подібні риси:

  • Екологічне походження. Сировиною є чисті сорти глини, з якої і виробляється посуд.
  • Захистне покриття – глазур – надає привабливості, полегшує догляд і не дає посуду вбирати запахи продуктів.
  • Температурна стійкість. Завдяки системі ступінчастого випалу за максимальної температури 1300 градусів, посуд легко переносить перепади температур. З морозильної камери її можна ставити на розпечену плиту без жодної шкоди.

Під маркою Ceraflame випускається широкий асортимент посуду, в тому числі і турки для кави. Керамічні турки досить легкі, товщина їх стінок всього 3-4 мм, але при цьому вони мають достатню міцність. Вони легко переносять різкі перепади температур. Турки підходять для будь-яких плит, крім індукційних.